Що кожен повинен знати про диван аккордеон в місті Привілля
Диван - акордеон своїй незвичайній назві зобов'язаний конструктивним особливостям механізму трансформації, перетворювати диван на зручне ліжко. Незважаючи на появу нових трансформованих моделей в меблевій промисловості, свої позиції диван-акордеон здавати не збирається, а популярність даного виду меблів з роками не слабшає. Слід зазначити, що кожна людина хоч раз у своєму житті, але обов'язково стикалася з даним видом меблів: в гостях, в готелі, на роботі, а часом і у себе вдома. Диван-акордеон характеризується практичністю, оскільки відмінно підходить для будь-якого приміщення, універсальністю - своїм багатим вибором матеріалів і різноманіттям форм. Він однаково ідеально вписується в будь-який стиль, будь-то класика або сучасний хай-тек. Причому, в зібраному вигляді він являє собою звичайний диван, який може бути кутовим або прямим, з наявністю підлокітників і зовсім без них. Особливо гарні дерев'яні підлокітники, виглядають вони багато і гармонійно. Але і дивани з м'якими підлокітниками дуже цікаво і стильно виглядають, так що ваш вибір залежить від ваших смаків і уподобань. Найголовнішою родзинкою даного дивана є його легка трансформація в ліжко, для чого лише варто потягнути на себе його горизонтальну частину. Спинка при цьому розкладеться і в результаті - чудове спальне місце з трьох секцій. У розкладеному стані диван - акордеон орієнтований на двох людей середнього зросту, ложе прирівнюється двом метрам. Складається диван також легко, як і розкладається.
Деякі особливості
В основі дивана - три частини, що представляють собою два елементи спинки і сидіння. При справному механізмі трансформації легкість розкладання дивана просто вражає. Отже, при покупці дивана - акордеона, широкий асортимент якого представлений на сайті інтернет магазину меблів Мекко, уважно перевіряйте механізм висунення, якщо він хоча б злегка заклинює, буде правильним відмовитися від покупки. Ціни на дивани різні, ви зможете ознайомитися з усіма запропонованими варіантами в спокійній обстановці, при остаточному виборі купити, як дорого, так і дешево. При розкладанні дивана слід витягнути блок, розташований під сидінням, після чого відразу ж за ним піде і спинка дивана. При покупці слід орієнтуватися на розміри кімнати, так як в складеному стані багато місця диван не займає, але при процесі перетворення його в ліжко, виникне необхідність у великій площі безпосередньо перед сидінням. Диван-акордеон можна розміщувати спинкою до стіни, оскільки перетворення здійснюється в одному напрямку.
Різні варіанти дивана акордеона
В силу своєї популярності, простоти в експлуатації і практичності, природно, що конструктори розробили кілька варіантів виконання дивана - акордеона.
З ящиком для білизни
У разі придбання такого виду дивана-акордеона вирішується одночасно три завдання: на ньому реально можна сидіти, спати, зберігати постільну білизну. При цьому габарити дивана впливають безпосередньо на розміри ящика, ширина якого - половина ширини сидіння, а глибина і довжина дорівнюють відповідним параметрам. Ящик у дивана з металевим каркасом менший зазвичай, ніж у моделей з дерев'яним каркасом. Досить габаритні моделі забезпечені двома ящиками для білизни, що дуже зручно і практично. Причому, ящик для білизни використовують навіть при складеному дивані, для цього досить підняти сидіння.
З ортопедичним матрацом
Якщо у ваших планах покупка дивана-акордеона для постійного використання в якості зручного місця для сну, зверніть свою увагу на моделі з наявністю ортопедичного матраца. При цьому, конструкція подібного дивана продумана до дрібниць. Допоміжні опори, передбачені в дивані, не дозволять просісти матеріалу, а ортопедичний матрац ідеально буде повторювати всі вигини хребта, зберігаючи поставу і надаючи повноцінний відпочинок. Ортопедичний матрац - чудова профілактика від безлічі захворювань хребта і особливо рекомендується дітям, у яких формується організм.
Без підлокітників
Безумовно, відсутність підлокітників додає особливої оригінальності дивану-акордеону. Подібні моделі відмінно виглядають в інтер'єрі, в якому головним є мінімалізм у всьому. Моделі без підлокітників абсолютно безпечні для дітей, оскільки ймовірність вдаритися об гострий підлокітник зводиться до нуля. Підлокітники, чисто візуально, можна замінити різноманітними подушками, які, як ніщо інше, створять особливий затишок в домі і атмосферу тепла. Вони можуть виявитися сполучною ланкою між оформленням дивана - акордеона і загальною колірною гамою кімнати.
Переваги й недоліки
Якщо підсумувати всі плюси даного дивана, то в перевагах: компактність і економія місця, здоровий сон завдяки ортопедичному матрацу, стилістична сполучуваність, універсальність, рівне і просторе місце для сну, можливість складати постільну білизну в ящик. Недоліками є: можлива в майбутньому поломка висувного механізму і ймовірність залишення вм'ятин на килимі коліщатками.
Правила вибору
У разі придбання дивана поцікавтеся в першу чергу, з чого виготовлений каркас, навіть якщо модель пропонується недорого. Якщо застосовувалося забарвлене дерево, слід поцікавитися, що за фарба і чи не виділяє вона токсичних речовин. Не залишайте без уваги і роботу механізму трансформації, який працювати повинен безвідмовно і без збоїв. Наступним етапом є перевірка матраца, поцікавтеся про наявність і тип пружин. Найбезпечнішими і найбільш практичними вважають блоки з незалежних пружин. Наповнювач матраца повинен бути виключно безпечним для здоров'я, наприклад, кокосова стружка, пінополіуретан, холлофайбер. Кокосова стружка - натуральний наповнювач, зазвичай є головною складовою ортопедичних матраців. Кокосова койра абсолютно не викликає алергічних реакцій у гіперчутливих людей. Наділена антибактеріальними природними властивостями. Відмінним наповнювачем виявиться і холлофайбер, гіпоалергенний і екологічний матеріал, з повною відсутністю канцерогенних і токсичних речовин. Характеризується вогнестійкістю, антистатичністю, зносостійкістю, шумоізоляцією. Холлофайбер зовсім не вбирає вологу й сторонні запахи, має гарний повітро - і теплообміном. Пінополіуретан це спінений матеріал з синтетичних полімерів. Має хорошу пружністю, зберігає форму, часто використовується в ортопедичних матрацах. Екологічний, гіпоалергенний, не викликає алергічних реакцій.
При виборі оббивки вашого дивана орієнтуйтеся на свій смак, на дизайн і стиль кімнати, і присутній в ній інтер'єр. Зазвичай виробники використовую в якості оббивки наступні матеріали: арпатек, флок, шкіру, бавовну, велюр, шеніл, жакард. Найбільш тривалий термін служби у диванів, обтягнутих жаккардом, за рахунок щільності тканини, міцності і не стирання нанесеного малюнка. М'яка і пухнаста оббивка Шеніллова, доглядати за нею легко, її зовнішній вигляд завжди залишається чудовим. Непрактичними вважаються бавовна і велюр, не дивлячись на їх натуральність і екологічність. Флок характеризується дешевизною. Натуральну шкіру нагадує арпатек - синтетичний матеріал. Єдиним його недоліком є дорожнеча, а сам матеріал стійкий і до забруднень, і до стирання. До дорогого матеріалу відноситься натуральна шкіра, яка додає ціни дивану. Про позитивні якості шкіри можна говорити годинами, добре вироблена шкіра не вигорає, не розтягується, стійка також і до забруднень, і до стирання.
Якщо у вас в планах диван - акордеон з тканинним покриттям, поцікавтеся, чи вкрите воно тефлоновим просоченням, оскільки даний вид текстилю наділений підвищеною міцністю.
Декілька порад
Зовнішній вигляд дивана - акордеона грає, звичайно ж, не останню роль, але при виборі орієнтуйтеся в першу чергу на ступінь зручності. Не соромтеся в меблевому салоні запитати дозволу посидіти на дивані, прислухайтеся до своїх внутрішніх відчуттів, чи зручні для вас підлокітники і спинка, адже диван ви купуєте, як правило, не на один рік.
При покупці дивана з металевим каркасом необхідно стежити, щоб на нього не потрапляла волога. У свою чергу моделі з дерев'яними опорами бояться високих температур, отже, ставити їх поруч з приладами опалення - протипоказано. Якщо ви переживаєте за збереження дивана, його чудового зовнішнього вигляду і мрієте, як можна довше продовжити життя дивана, запасіться додатковими чохлами. В цьому випадку ви вирішуєте одночасно багато проблем, тримайте не тільки в чистоті диван-акордеон, але і зберігаєте цілісність дивана, а чохол завжди можна зняти і випрати або почистити.
Догляд за даними меблями залежить безпосередньо від виду матеріалів, що застосовуються при виробництві дивана-акордеона. Регулярно слід прочищати поверхню і всі вигини диван-акордеона, використовуючи для цього пилосос. У разі появи на оббивці плям або різних забруднень виводити їх слід відразу ж, не чекаючи, коли вони вберуться або засохнуть. Дивлячись від виду забруднення, використовують губку, чисту воду, миючі засоби, вологу щіточку. Щоб уникнути ймовірних розводів засіб, призначений для видалення плям, наносять від контуру до центру плями, а не навпаки. Кілька засобів від плям одночасно застосовувати не рекомендується, як і краще, при виведенні утриматися від використання спиртовмісних засобів. Особливих складнощів догляд за диваном-акордеоном не представляє.
При покупці не забувайте ознайомитися детально з усіма гарантійними талонами і сертифікатами, що додаються в обов'язковому порядку до меблів. Наявність даних документів допоможе в майбутньому виключити зайві витрати на можливий додатковий ремонт вашого дивана-акордеона.
Збірку дивана - акордеона ви можете здійснити своїми силами, використовуючи прикладену при продажу інструкцію, при цьому ще й заощадите свої кошти або при бажанні можливо звернутися за допомогою до професійних збирачів меблів, які швидко і якісно здійснять весь процес складання. Відносно ремонту дивана акордеона, в залежності від складності поломки ви зможете усунути поломку самостійно, в спеціалізованих магазинах пропонується безліч запчастин або реально вдатися до послуг фахівця.
Не завжди при продажу дивана - акордеона продавці попереджають про те, що механізм складання регулярно необхідно змащувати, дотримання даної рекомендації набагато продовжить тривалість функціонування механізму. Зазвичай фахівці рекомендують змащувати двічі на рік - у осінній період року і весняний аерозольним мастилом безпосередньо в області пружинки і стопорного пальця.